O LAMBRE


Společnost Lambre je dynamicky se rozvíjející mezinárodní firma, která je na trhu již od roku 1999. Tato francouzská kosmetika je velice kvalitní a díky tomu je také velice oblíbená a žádaná.

Společnost byla založena v Polsku.

Výroba parfémových kompozic a jejich plnění do flakónů se provádí pouze na území Francie. Jedná se o prvotřídní parfumérní laboratoře, které zajišťují vysokou kvalitu produktů Lambre v každé fázi výroby.

Lambre také vyvíjí vlastní vůně. Realizovat tak obrovský projekt mohou pouze společnosti s celosvětovým významem s vysokou reputací.

Kosmetika se vyrábí taktéž podle nejšpičkovějších receptur ve Francii a část produkce i v Itálii.

Produkty jsou přírodní, antialergenní, veganské, netestované na zvířatech a bez syntetických složek.

ZAKLADATEL SPOLEČNOSTI LAMBRE

Zakladatelem a inspirátorem LAMBRE® je jeho majitel - Peter Mongird.

Příběh jeho života je nejlepším příkladem toho, že i ty největší a nejsmělejší sny se mohou stát skutečností, pokud po nich budeme silně toužit a upřímně jim věřit.

Podnik, který vzrostl na upřímném úmyslu sdílet nejlepší, nyní inspiruje tisíce lidí po celém světě. Jeho příběh je názorným příkladem toho, že znalosti získané v různých oblastech života, mohou vést k zajištění stability úspěchu.

Všechny své zkušenosti, zejména jako důstojník obchodního loďstva, zaměstnanec banky, konzultant v oblasti síťových společností, použil Peter Mongird při plánování hlavního projektu svého života.

Nyní je to životní projekt mnoha lidí, kteří se z vizionářů stali tvůrci své vlastní podnikatelské činnosti, svého vlastního úspěchu.SPOLEČNOST ZROZENÁ Z JANTARU

Dějiny každé úspěšné společnosti, která následně inspiruje mnohé, je vždy založena na silných citech a touhách jejích zakladatelů.

Tato energie má velkou sílu, která zapaluje oheň nápadu a umožňuje mu stát se skutečností. Tak se rodí láska a vášeň, což je podstatou značky LAMBRE®.

Před mnoha lety osud zavál mladého námořního důstojníka z rodného Polska do Francie. Zde na předměstí Marseille kotvila jeho loď pouze 3 dny. Ale i během tak krátké doby si stačil zamilovat ten obdivuhodný kout Země, ve které se slévaly vůně moře, vinohradů, vůně bylin, prosycených sluncem Provence a úsměvy místních obyvatel.Před vyplutím korábu se rozhodl na poslední chvíli projít po mořském břehu, když vtom se náhle pod jeho nohama zablýsknul podivný kámen, podobný jantaru. Zvedl jej k tváři a zachytil sotva postihnutelnou vůni hřebíčku, nebylo pochyb: takto voní pouze jediný kámen na světě, jantar. Důstojník se podivil, jakým způsobem se dostal tento "dar slunce" ze studeného Baltského moře až sem, do teplé Francie?

Tento kámen, tyto barvy a vůně nádherné země mu připomněly mladický sen, který se mu kdysi jevil neuskutečnitelným: "Jak udržet mizející krásu a darovat ji všem lidem". Odjížděl s vášnivým přáním cosi změnit ve svém strohém životě vojáka, podřízeném přísným pravidlům. Uběhl nějaký čas a bývalý námořní důstojník založil společnost s "jantarovým" názvem L'AMBRE. Nyní on sám daruje lidem vůně, jejichž sílu pocítil sám na sobě v daleké Provence. Jeho společnost na sebe vzala velmi důležitou osvětovou funkci, když napomáhá lidem vyznat se v kultuře krásy, přičemž vytváří z tohoto ušlechtilého a zajímavého koníčka zaměstnání.

Tvořivá energie firmy LAMBRE® nejen naplňuje všechny její výrobky, ale také vytváří jedinečný styl společnosti, formuje tradice spolupráce a vztahů s partnery po celém světě. Lidé intuitivně cítí upřímnost našich záměrů. Proto naši partneři mohou s jistotou doporučovat produkty společnosti. Společnost, kterou založil Peter Mongird, se stala známou značkou parfumerie a kosmetiky, která je dostupná ve 22 zemích světa. Dějiny společnosti LAMBRE® ukazují, jak mohou naše sny dramaticky změnit náš život! Ale každý z nás chápe: pouhý sen nestačí. Při plnění snu je nutné krok za krokem udělat vše pro to, aby se stal skutečností. Krásný příběh? Dějiny krásy. Každý z nás se může stát její součástí. Ale tento příběh se může stát také "příběhem o úspěchu" - příběhem úspěchu Vašeho života.

Víte, že u Lambre můžete nakupovat se slevou 20% jako VIP KLIENT nebo dokonce se slevou 40% jako KONZULTANT?