SÉRUM NA RŮST ŘAS

LAMBRE MAGIC LONG EYELASH

OPĚT SKLADEM!


Magic Long Eyelash aktivní sérum na růst řas 4 ml.

Nejprodávanější produkt u Lambre.

Stačí nanášet každý večer na linii řas horního víčka a řasy rostou a sílí. Efekt se projeví již po 15 dnech používání séra.

Díky bezpečnému složení séra se tak o řasy nejen staráte, ale rovněž jim napomáháte, aby každý den sílily, prodlužovaly se a byly hustější.

Výsledný efekt závisí na individuálních potřebách ženy a její citlivost na absorpci každé ze složek.

Sérum vystačí na 3-4 měsíce.

MAGIC LONG LASH active - serum

- inovativní receptura 12v1 - 12 speciálně vybraných účinných látek

- bezpečné složení potvrzené vědeckým výzkumem

- prodloužené a obohacené řasy

Katalogová cena: 409 Kč
VIP cena: 327 Kč
Pro nákup za VIP cenu se zdarma zaregistrujte jako VIP klient.
Zařídím Vám slevu 20% a na e-mail Vám přijdou přihlašovací údaje na e-shop.

Sérum MAGIC LONG opravdu vřele doporučuji. Tak dlouhé řasy, jako po používání séra, jsem nikdy předtím neměla ❤️

JEDEN KROK KE KRÁSNÝM ŘASÁM

Je možné, aby vás přírodní řasy těšily svou délkou, sytostí barev a efektní hustotu? Je to možné! Stačí pouze jeden měsíc, abyste úplně změnila svůj vzhled. Vaše řasy budou okouzlující. Tajemství spočívá v exkluzivním receptu vytvořeného v laboratořích LAMBRE.

Díky moderním technologiím a mnohým vědeckým výzkumům se nám podařilo vytvořit jedinečný produkt MAGIC LONG LASH.

Zaregistrujte se a nakupujte u Lambre se slevou:

20% - běžný VIP zákazník
40% - konzultant

JAK SÉRUM NA ŘASY FUNGUJE?

Průměrná délka života řasy je asi 3 - 6 měsíců, poté vypadávají. Řasy rostou pouze během prvních 30 dní svého životního cyklu, poté se připravují na vypadnutí. To je tedy poměrně krátká doba k tomu, aby se řasy dostatečně prodloužily a zhoustly.

Speciálně vybrané komponenty ovlivňují jak fázi růstu, tím že zvyšují počet řas a prodlužují je, tak fázi klidovou, tím že prodlužují životnost řas.

Moderní složení séra MAGIC LONG urychluje růst řas a posiluje je od samého kořene. Řasy se díky tomu prodlužují a posilují. Přípravek také zabraňuje nadměrnému vypadávání řas.

Složky tohoto přípravku pronikají do cibulky řas a působí na ně zevnitř. Stimulují růst řas, ovlivňují jejich tloušťku a barvu. MAGIC LONG LASH vytváří ochrannou bariéru podél odrůstajících řas, díky čemuž se zabraňuje jejich lámání a vypadávání.

Jedinečnost a účinnost přípravku je patrná již po 15 dnech pravidelného užívání a je výsledkem komplexu složek s mimořádnými vlastnostmi.

JAK SE MAGIC LONG LASH POUŽÍVÁ?

Aplikace tohoto přípravku je díky tenkému a jemnému kartáčku a gelové konzistenci snadné a velmi příjemné. Po důkladném odlíčení obličeje a očí se produkt nanáší na linii řas horního víčka. Po několika sekundách se sérum vstřebává a aktivuje komponenty posilující řasy. Přípravek je nezbytné používat jedenkrát za den, na noc. Častější používání nebude mít vliv na rychlejší růst řas a může dokonce přinést opačný efekt, jako je například svědění a alergie.

Nenanášejte dovnitř oka a na linie řas spodního víčka.

Chcete-li, aby byl efekt prodloužení a zhuštění řas skutečný, je třeba provést celý šestiměsíční kurz. Pokud docílíte požadované délky a tloušťky řas, nepřestávejte používat sérum MAGIC LONG LASH. Vaše řasy vám budou vděčné, pokud budete přípravek používat 3 - 4 krát týdně, protože vaše řasy budou správně hydratovány a dosažený efekt bude stálý.

Jen jeden dotek a vaše řasy budou nádherné!

Kdo může používat sérum řas MAGIC LONG LASH ?

Sérum se doporučuje všem ženám, které sní o dlouhých a hustých řasách.

Dále je určeno hlavně ženám, jejichž řasy jsou od přírody slabé a krátké, nebo byly oslabeny věkem, kosmetických procedur, použitím nekvalitních kosmetických přípravků a použitím umělých řas. Přípravek mohou používat i ty, které nosí kontaktní čočky, ty, které prošly chemoterapií. Přípravek je účinný i u řas, na které byly aplikovány umělé řasy, permanentní make-up nebo byly obarveny henou.

VAROVÁNÍ

Přípravek se nesmí dostat přímo do oka. Nepoužívat v případě alergie na některou ze složek přípravku. Nepoužívat při chronických onemocnění oka (například glaukom), pouze po konzultaci s lékařem. Nepoužívat, pokud máte zarudlou, podrážděnou a poškozenou kůži. V případě, že se přípravek dostane do oka, důkladně je vypláchněte teplou vodou. Pokud přípravek vyvolá alergickou reakci, přestaňte jej používat. Pokud symptomy přetrvávají, je třeba poradit se se svým lékařem.

Nepoužívat během těhotenství a kojení. Přípravek by neměl být používán během chemoterapie. Přípravek by neměly používat osoby mladší 18 let.

Uchovávejte při pokojové teplotě na bezpečném místě mimo dosah dětí.

CO DĚLAT V PŘÍPADĚ, ŽE SE MAGIC LONG LASH DOSTANE DO OČÍ?

Pokud se přípravek dostane do očí, vypláchněte je vodou. Pokud po použití cítíte štípání nebo jiné podráždění, přestaňte přípravek používat po několik dní. Pokud po této době problém nezmizí, vyhledejte lékaře.

Katalog Lambre online